OnlyWood celomasívne podlahy - dub ANTIQUE OnlyWood  celomasívne podlahy - dub ANTIQUE

OnlyWood celomasívne podlahy - dub ANTIQUE

Masívne dubové parkety sú podlahy dodávané v hrúbkach 20mm, rôznych voliteľných šírkach 90, 140, 160, 180mm, dĺžky v dodávke sú 500-2400mm. Ak hľadáte najodolnejšiu podlahu s najdlhšou životnosťou je masívna podlaha tá pravá.

Montáž novej drevenej podlahy – do školskej triedy Montáž novej drevenej podlahy – do školskej triedy

Montáž novej drevenej podlahy – do školskej triedy

Drevené podlahy majú neskutočné množstvo výhod – preto boli často používané aj v školských triedach. Je úplne skvelé keď sa ešte dnes montuje drevo do škôl – rozhodne vytvára príjemné prostredie a je trvácne.

Masívna drevená podlaha – montáž celoplošným lepením Masívna drevená podlaha – montáž celoplošným lepením

Masívna drevená podlaha – montáž celoplošným lepením

Pri použití masívnej drevenej podlahy do viac namáhaného prostredia treba zvoliť aj správnu technológiu. Napenetrovanie podkladu polyuretánovou penetráciou – plošné lepenie lepidlo Bona Titan.

Drevená Dlážkovica 20mm Drevená Dlážkovica  20mm

Drevená Dlážkovica 20mm

Masívna dubová palubovka štýlová klasika skutočne na celý život. Masívne podlahy majú nezameniteľný charakter prírodného dreva, sú vysoko odolné a trvácne. Ak si kladiete otázku – aká je najlepšia a najodolnejšia podlaha ...

Drevená Dubová palubovka – veľký formát, triedenie Prémium Drevená Dubová palubovka

Drevená Dubová palubovka

Drevená masívna podlaha hrúbky 20mm nie je výsostne určená len pre rodinné domy či historické budovy, ale je tiež skvelým a dizajnovým riešením pre moderné byty. Vychutnajte si komfort masívneho tvrdého dreva, ktorý vás zaručene dostane.

Masívna Dubová parketa 20mm - triedenie Prémium (reštaurácia Bratislava CENTRAL) Masívna Dubová parketa 20mm - triedenie Prémium

Masívna Dubová parketa 20mm - triedenie Prémium

Masívne podlahy boli vždy vhodným riešením pre komerčné a vysoko zaťažované priestory, sú vhodné do reštaurácií, galérií či priestorov kultúrneho vyžitia. Drevenú podlahu stačí správne ošetrovať a odmení sa vám dlhou životnosťou.

Drevená Dubová Dlážkovica 20mm, Olej COAL Drevená Dubová Dlážkovica  20mm,  Olej COAL

Drevená Dubová Dlážkovica 20mm, Olej COAL

Drevená podlaha do rodinného domu bez podlahového kúrenia. Je ňou určite masívna dubová palubová podlaha hrúbky 20mm, tieto podlahy sú tvrdé, odolné a poskytujú nezameniteľný a jedinečný komfort pri chôdzi.

Masívna Dubová dlážkovica 20mm - triedenie Prémium Masívna Dubová dlážkovica 20mm - triedenie Prémium

Masívna Dubová dlážkovica 20mm - triedenie Prémium

Masívna drevená podlaha hrubá 20mm na podlahovom teplovodnom kúrení – ak je podlahové kúrenie navrhnuté správne je aj takáto inštalácia v poriadku no treba rozhodne vsadiť na kvalitný podlahový systém (penetrácie a lepidla).

Dubová palubovka Dub Rustikal Dubová palubovka Dub Rustikal

Dubová palubovka Dub Rustikal

Drevené podlahy je možné dodávať v rôznych výberoch (triedeniach) dreva. Podľa zvoleného triedenia môže podlaha pôsobiť rustikálnym vzhľadom a to pri triedení s hrčami a prasklinami - potom má podlaha výrazný charakter.

Masívna Dubová dlážkovica 20mm - triedenie Selekt, 4V špára, OLEJ Masívna Dubová dlážkovica 20mm - triedenie Selekt, 4V špára, OLEJ

Masívna Dubová dlážkovica 20mm - triedenie Selekt, 4V špára, OLEJ

Drevené podlahy je možné dodávať v rôznych výberoch (triedeniach) dreva. Podľa zvoleného triedenia môže podlaha pôsobiť jednotným vzhľadom a to pri triedení bez hrčí a bez prasklín - potom má podlaha celiství a jednotný charakter.

Masívna drevená parketa 22mm, vzor stromček Masívna drevená parketa 22mm, vzor stromček

Masívna drevená parketa 22mm, vzor stromček

Klasická drevená podlaha s rozmerom 22x70x500mm je absolútna klasika, ktorá nikdy neomrzí a nie je len doménou starých bytov, ale už sa objavuje aj v nových moderných a dizajnových stavbách. Napríklad triedenie Štandard s beľou.

Masívna Dubová parketa 20mm - triedenie Antique, 4V špára, OLEJ + kefa Masívna Dubová parketa 20mm - triedenie Antique

Masívna Dubová parketa 20mm - triedenie Antique

Akú šírku masívnej drevenej podlahy zvoliť úzku či širokú – neplatí, že tá najväčšia je vždy tá správna voľba. Skutočne to závisí od vkusu, ale aj podlaha šírky 140mm dokáže vyniknúť na veľkej ploche a rozhodne tým nič nepokazíte.

Drevená Dubová Dlážkovica 20mm, Olej Brazil Drevená Dubová Dlážkovica  20mm,  Olej Brazil

Drevená Dubová Dlážkovica 20mm, Olej Brazil

Veľkou výhodnou masívnych dubových podláh je široká škála farieb vďaka tvrdým voskovým olejom. Rozhodnúť a vybrať si môžete z prírodných odtieňov, bielených povrchov, hnedých, tmavých či zvoliť si vzhľad surového dreva.

Masívna Dubová parketa 20mm - triedenie Prémium Masívna Dubová parketa 20mm - triedenie Prémium

Masívna Dubová parketa 20mm - triedenie Prémium

Akú podlahu dať do reprezentačných priestorov či privátnych rezidencií? Drevo vždy navodí príjemnú a pohodovú atmosféru a navodí atmosféru luxusu.

Masívna dubová podlaha DUB 1-Lamelový OLEJ hnedý Masívna dubová podlaha DUB 1-Lamelový OLEJ hnedý

Masívna dubová podlaha DUB 1-Lamelový OLEJ hnedý

Ak si kladiete otázku ako zrekonštruovať starú laminátovú podlahu? Tak výmena za tvrdú masívnu drevenú dubovú podlahu môže byť to najlepšie a najtrvácnejšie riešenie.

Sanacia-starej a montaž novej masivnej podlahy Sanacia-starej a montaž novej masivnej podlahy

Sanacia-starej a montaž novej masivnej podlahy

Najväčšia výhoda olejovaných podláh v praxi! Zámerne sme inštalovali časť dubových podláh v surovom stave a časť už s jestvujúcou povrchovou úpravou. Pozrite sa ako sa podlaha farebne zjednotila po nanesení oleja!