SVET DREVA obchodná spoločnosť Vám ponúka kvalitné a dizajnové riešenia pre Vaše domovy a projekty. Špecializujeme sa na dovoz a predaj drevených, laminátových, vinylových podláh a drevených terás. Sme priamy a oficiálny dovozca značiek BerryAlloc, Alsafloor, Wicanders a drevených podláh z rady RealWood. V našej ponuke nájdete tiež podlahy od výrobcov: Egger, Krono Original, Kronoswiss, Kronotex, Kaindl, Fatra. Ďalej sme distribútorom podlahových systémov od firiem Bona, Henkel, Sika, Synteko, Overmat, Den Braven . V našej ponuke nájdete široký výber typov dverí a farebných prevedení od Slovenských aj zahraničných výrobcov. Tiež Vám ponúkame viac priestoru pre vaše bývanie pri riešení šatníkov a vstavaných skríň.

V našej ponuke nájdete výrobcov a značky, ktorým záleží na trvalej udržateľnosti zdrojov a zachovaní životného prostredia. Naši dodávatelia používajú suroviny z certifikovaných lesov FCS a z obnoviteľných prírodných zdrojov, pri svojej výrobe používajú inovatívne riešenia úspory energie.

Centrála spoločnosti SVET DREVA sa nachádza na adrese: Bratislavská 2695/9A, 94901 Nitra s rozlohou 600m² a vlastným parkoviskom - v našom Showroome Vám ponúkame odprezentovanú širokú škálu nami ponúkaných produktov a v priľahlých skladoch veľkú skladovú zásobu tovaru k okamžitému odberu.

Špecializovaný a odborný personál Vám s radosťou pomôže pri výbere materiálov, farieb a prevedení. Vyhotovíme Vám bezplatnú cenovú ponuku či 3D vizualizáciu (pri vstavanom nábytku). Hľadáme pre Vás riešenia na mieru, podľa Vašich individuálnych predstáv. Ponúkame službu zapožičania vzoriek na prirovnanie si farieb priamo na Vašej stavbe.