Wherever. Forever.

O značke

Technológie a inovácie

Značka BerryAlloc sa zameriava na inovácie v oblasti podláh. V roku 1996 zaviedli na trh revolučný kovový klik. Od vtedy zaviedli mnoho inovatívnych technológií. BerryAlloc ustavične pracuje na zlepšovaní kvality svojich výrobkov a zavádzaní nových technológií do oblasti podláh.

HighTech Loc
Unikátny hliníkový zamykací systém, zabezpečujúci silný a tesný spoj, ktorý sa neporuší ani pri najvyššej záťaži a najvyššom pohybe.

HPL - High Pressure Laminate
Povrch HPL je vysoko odolný voči nárazom a opotrebovaniu. Táto technológia je niekoľkonásobne odolnejšia ako ostatné laminátové podlahy. Vyznačuje sa odolnosťou proti vlhkosti, mnohým kyselinám a zásaditým roztokom, taktiež aj proti zapáleným cigaretám a veľkým nárazovým úderom.

HydroPlus®
Je technológia, pri ktorej je každý spoj pokrytý vodotesným povlakom. Podlaha ošetrená touto technológiou je ideálna do kúpeľne, kuchyne, práčovne a jedálne. Podlaha s HydroPlus je vode-odolná podlaha vhodná do každého interiéru.

Jednoduché ukladanie bez lepidla vďaka inštalačnému systému BestLOC®
Laminátové podlahy BerryAlloc sa dodávajú s revolučným patentovým inštalačným systémom BerryLOC ®, vďaka ktorému môžete podlahu sami ľahko inštalovať: jednoducho, rýchlo a bez lepidla, kladiva alebo klinov. To všetko bolo špeciálne navrhnuté s ohľadom na mimoriadnu pevnosť v ťahu.

BestLOC ® X-treme pre extrémne rýchlu pokládku
BestLOC ® X-treme ide ešte o krok ďalej než bežný inštalačný systém BestLOC ®. Nielenže je zámkový spoj pevnejší, ale aj samotné inštalovanie podlahy je jednoduchšie a o 30% rýchlejšie.

Ultimtec®: pevný povrch
Technológia vytvorená pre povrchy drevených parkiet za použitia molekulárnych nano-technológií, zabezpečuje vyššiu odolnosť proti opotrebovaniu a poškrabaniu. Drevo pri použití tejto technológie získava 6 vrstiev laku, ktoré ho robia ultra pevným a odolným, jednoduchým na údržbu a esteticky príťažlivým. Taktiež zachováva farbu dreva po dobu jeho životnosti. Dostupná je v troch vyhotoveniach: saténovom, patinovom alebo matnom, v kolekciách Ecoforest, Saga a Noble.

Najvyššia kvalita povrchovej úpravy
Nepotrebujeme žiadne kúzelné zrkadlo, aby sme spoznali, že spoločnosť BerryAlloc prichádza na trh s laminátovými podlahami s najkrajšou povrchovou úpravou. Vďaka pokročilým technológiám, ako je technológia Lasercut ®  - rezanie lamiel s laserovou presnosťou, nemusíte už nič dorábať. Výsledkom je výrobok prepracovaný až do najmenších detailov: matný povrch, jemné V-drážky, realistická štruktúra dreva alebo dlaždíc, efektívna zvuková izolácia, neobvyklé rozmery - nemôžete si vymyslieť nič, čo by nekončilo happyendom.

Fakty

  • Výrobné fabriky v Menen(Belgicko), Meaulne(Francúzsko) a Lyngdal(Nórsko).
  • BerryAlloc je súčasťou Beaulieu International Group.
  • Globálne zastúpenie v 40 krajinách
  • Vízia podniku: Vyvíjať, vyrábať, dodávať vysoko kvalitná podlahu pre súkromné, komerné a verejné používanie.